Мова:

Ua Ru

Головна Написати листа Карта сайту

Про автора

Андрюха Слободян в наметі сторожить Софіївську площу в Києві для того, щоб Юлія Тимошенко могла виступити на ній в останній день передвиборчої агітації

Даний розділ - найрідніший для мене, адже в ньому розкриваються найпотаємніші закутки моєї душі. Ви матимете можливість ознайомитися з моїм резюме, прочитати мою біографією, переглянути усі мої фото. Отож «Bonne voyage, mon ami».

Не завжди в житті все стається саме так, як ми того хочемо, одначе ми завжди маємо унікальну можливість змінити своє життя, змінити життя тих, хто нас оточує чи взагалі увійти в історію, як велика людина, котра змінила погляди на життя мільйонів людей. Все - в наших руках. Ми являємось творцями свого життя, творцями життів тих, хто нас оточує.

Є люди, котрі щиро вірять у долю, вдачу, талант та багато інших рис, без наявності яких, на їх погляд, не можливо рухатись вперед. Я не вірю в такі випадковості, бо щиро переконаний, що все в житті є наслідком якихось дій чи бездіянь. Якщо навіть вам "слон на вухо наступив" - це аж ніяк не означає, що Ви не в змозі стати найвеличнішим співаком всіх часів і народів.

У що б ви не вірили і що б не розпочинали, головне - щиро вірити у свій успіх і невпинно рухатись до мети. Іноді це може забрати у вас кілька хвилин, іноді - кілька десятків років, але ви точно отримаєте те, до чого прямуєте і в що вірите. Від себе можу тільки додати, що у вас все неодмінно вийде, я узнавав :)