Мова:

Ua Ru

Головна Написати листа Карта сайту

Знижки та акційні пропозиції

Немає нічого приємнішого у світі торгівлі, аніж потрапити під дію якоїсь акції при купівлі чого-небудь. Саме тому дана сторінка сайту Андрюхи Слободяна є найулюбленішою для всіх замовників, адже тут Ви знайомитесь з усіма доступними в даний момент акційними пропозиціями, а також знаходите для себе масу скидок на створення сайту Вашої мрії, що робить ціну на розробку Вашого сайту ще нижчою.

Знижка #1. Авторство авторові.
Якщо Ваш сайт розробляв Андрюха Слободян і якщо Ви згідні розмістити в правій нижній частині свого сайту інформацію про це у вигляді звичайного тексту та посилання на сайт Андрюхи Слободяна ... дізнатись більше.

Знижка #2. Економне наповнення.
Якщо розробку свого сайту Ви замовляли у Андрюхи Слободяна, то Ви автоматично отримуєте знижку в розмірі 15-25% на наповнення свого сайту в залежності від кількості наповнення ... дізнатись більше.

Знижка #3. Рекламні оголошення.
Замовляючи сайт у Андрюхи, Ви автоматично отримуєте можливість претендувати на знижку в розмірі від 200 гривень і більше у випадку, якщо не заперечуєте, щоб Андрюха Слободян розмістив на Вашому сайті ... дізнатись більше.