Мова:

Ua Ru

Головна Написати листа Карта сайту

Біографія Андрюхи Слободяна

Фото Андрія Слободяна

Якщо чесно, то дуже важко писати самому про себе: з одного боку лишнього дописати не хочу, з іншого – згадати головні події та досягнення свого життя таки треба. Тож я спробую, а Ви вже не судіть строго.

Я народився 22 листопада 1983 року в мальовничому місті Надвірна на Івано-Франківщині. Середню освіту здобував спочатку в Надвірнянській ЗОШ №1, а відтак в Надвірнянському ліцеї на фізико-математичному факультеті. За вищою освітою довелося їздити 5 років до славнозвісного Івано-Франківського нафти і газу. Хоча університет в основному нафто-газового спрямування, це не завадило мені отримати освіту інженера-програміста в цьому ж таки ВУЗі.

В шкільні роки я також закінчив музичну школу по класу кларнет, хоча на даний момент люблю більше грати на гітарі чи на сопілці (навіть ходив 2 роки на сопілковий оркестр при університеті). Оскільки мій батько - вчитель фізкультури, то змалку закликав мене любити спорт. Я, як і багато інших підлітків, займався футболом, баскетболом, легкою атлетикою, дзюдо. З баскетболу та дзюдо навіть маю відзнаки.

Змалку себе пам´ятаю страшенним розбишакою, "генератором" ідей та надзвичайно непосидющим хлопчаком. Коли я чув від батьків чи вчителів, що чогось робити неможна, то переважно зажди переступав межу дозволеного, але під егідою "а оце ви не казали, що неможна" ... За таку вдачу мені доволі часто перепадало від батьків, та все-одно мене це ніколи не стримувало, тільки загартовувало мій характер. Зараз я став, гадаю, значно спокійнішим, аніж був в дитинстві, одружився і уже маю маленьку і гарненьку донечку Христинку. Поява дитини внесла в моє життя море радості та океан любові, а також підсилила бажання творити, рухатися вперед та дарувати людям посмішки.

З 2006-го року я живу в Києві та працюю програмістом. Не можу сказати, що саме ця професія – моє покликання, але тим не менше я дуже люблю писати сайти чи виконувати іншу роботу, сидячи за комп'ютером. Тому, якщо ви бажаєте замовити в мене сайт чи запросити до себе на роботу – знайомтесь з моїм портфоліо та розцінками. У будь-якому разі я завжди радо поспілкуюся на цю тему.