Мова:

Ua Ru

Головна Написати листа Карта сайту

Портфоліо / Резюме / CV

Андрюха Слободян (30 років)
Кандидат на посаду: HTML-Coder, Web-Developer, JavaScript-Developer, Front-End Developer, UI Developer
Фотокартка Андрія Слободяна Контактний телефон: (066) 7794507
E-mails: admin@aslobodyan.net; andriy-slobodyan@ukr.net
Skype: aslobodyan
Адреса проживання: м.Київ, вул.Дорогожицька 14-А, кв. 6
Сайт: http://www.aslobodyan.net/

В 2001 році закінчив Надвірнянський фізико-математичний ліцей та отримав повну середню освіту.

В 2006 році закінчив ІФНТУНГ (Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу) та отримав повну вищу освіту за спеціальністю "Програмне забезпечення автоматизованих систем" та здобув кваліфікацію інженера-програміста.

Досвід роботи
Дата Компанія Посада Основні обов´язки
Жовтень 2006 – Січень 2007 ТОВ «Скіф лтд.» Системний адміністратор Підтримка та обслуговування локальної мережі, розробка рекламних буклетів, обслуговування сайтів компанії.
Грудень 2006 – Квітень 2007 ТОВ «Україна сьогодні» Оператор ПК Оператор комп´ютерного набору
Травень 2007 – Січень 2008 ТОВ «Ефект» Програміст Створення сайтів, їх обслуговування, наповнення, розкрутка.
Лютий 2008 – Вересень 2008 «NEGESO» Інженер-програміст Нарізка сайтів, виправлення багів, написання нескладних скріптів.
Листопад 2008 – до тепер ПІК Software MacKiev Web-Developer/Web-Designer Обслуговування та модернізація сайтів компанії, написання всіх потрібних для сайту скриптів, розсилка

Працюючи в компанії "Ефект" я виконав близько 250 сайтів, тому всіх вже й не згадаю. Працюючи в компанії "НЕГЕСО" я виконав близько 50 сайтів, однак ці сайти були на порядок кращими, бо робилися на "заграницю". На жаль, на початку 2009 року компанія "NEGESO" збанкрутувала і подальша доля всіх її сайтів на даний момент мені не відома.

Моє портфоліо з ТОВ «Ефект» Моє портфоліо з «NEGESO Ukraine» Власні проекти
http://www.synergy.in.ua http://www.akcent.in.ua http://www.eurotrofey.com.ua http://www.natanika.com.ua http://www.dog-service.com.ua http://www.metaimpex.com.ua http://www.adiabata.com.ua http://www.dolavr.com.ua http://www.art-dekor.com.ua http://www.shariki.com.ua http://www.vip-granit.com.ua http://www.citax.nl http://aus.negeso.com http://lalesse.negeso.com http://zam.negeso.com http://livin.negeso.com http://avviato.negeso.com http://clubf.negeso.com http://fsh.negeso.com http://vandal.negeso.com http://lima.negeso.com http://safety.negeso.com Наші News (Українські новини) - Найсвіжіші та найактуальніші новини у сфері політики, економіки, культури, спорту, інформаційних технологій, а також основні події світу.
Українська вишиванка - сайт, присвячений популяризації українських звичаїв, традицій, гумору та всього іншого, що об'єднує нас в єдину незалежну соборну Україну.
Здоровий спосіб життя - сайт, присвячений популяризації здорового способу життя.

Нижче наведені ті навики програмування, з якими я стикався коли-небудь. Я вважаю, що самому себе адекватно оцінити нереально, тому ті оцінки, що я собі поклав, скоріш за все показують мій рівень володіння однією технології відносно іншої. Хоча я намагався виокремити ті технології, якими я володію краще від тих, котрими володію гірше.

Навики програмування
Мова програмування Оцінка (max = 10) Коментар
Turbo Pascal 8 Вивчав у ліцеї, потім в університеті
Delphi 6 Вивчав у ліцеї, потім в університеті
gvBasic 8 Вивчав у ліцеї
QBasic 8 Вивчав у ліцеї
C/C++ 6 Вивчав у ліцеї, потім в університеті
HTML 4/HTML 5 10/9 Вивчав в університеті, працюю
CSS1-CSS2 / CSS3 10/9 Вивчав в університеті, працюю
XML 10 Освоїв в «NeGeSo Ukraine»
XSL (xPath) 9 (8) Освоїв в «NeGeSo Ukraine»
PHP 7 Вивчав після закінчення університету, працював
MySQL 7 Вивчав після закінчення університету, працював
JavaScript/jQuery 9/9 Вивчав в університеті, працюю
VBScript 5 Вивчав в університеті

Досвідчений користувач наступних програм:

Досвідчений користувач наступних операційних систем:

Додаткові відомості

Займався боротьбою, приймав участь у змаганнях, маю відзнаки (грамота за зайняте 1-ше місце в області у своїй ваговій категорії).

Займався баскетболом, приймав участь у шкільних та районних змаганнях, маю відзнаки (грамота за зайняте 1-ше місце з баскетболу в Надвірнянському районі).

Маю музичну освіту (в 1997 році закінчив Надвірнянську музичну школу).

Маю водійські права (категорія «В»).

Знання мов
Українська Рідна
Російська Досконало
Англійська На рівні читання технічної літератури, переписки
Польська Частково

Про себе

Веселий, енергійний, пунктуальний, комунікабельний. Швидко вливаюся в новий колектив, вмію працювати колективно. Маю велике бажання вчитися та розвиватися в якості Web-програміста.

Увага!
Якщо виникає потреба скачати оригінальну україномовну версію мого резюме в форматі документу MS Word (*.doc), Ви завжди можете зробити це, клікнувши на посилання для скачування :)

Увага!
Я не надто активно займаюся моніторингом ринку праці та шукаю роботу, однак мене завжди можна переманити на кращі умови :)