Мова:

Ua Ru

Головна Написати листа Карта сайту

Вартість сайту / розцінки

Створення сайту включає в себе доволі таки багато підрядних робіт. Для нового сайту перш за все слід замовити домен - це те ім'я, під яким ваш сайт будуть знаходити користувачі в мережі Internet, наприклад, aslobodyan.net.

Вартість реєстрації домену для Вашого сайту
назва-домену.COM.UA
назва-домену.NET.UA
назва-домену.ORG.UA
назва-домену.IN.UA
назва-домену.KIEV.UA
назва-домену.REGIONS.UA
назва-домену.ORG
150 гривень / 1 рік
250 гривень / 2 роки
назва-домену.COM
назва-домену.TV
назва-домену.NET
назва-домену.BIZ
назва-домену.INFO
200 гривень / 1 рік
320 гривень / 2 роки

Наступним кроком є замовлення хостінгу. Хостінг - це місце на сервері, на якому будуть лежати всі файли Вашого сайту. Хостінг також повинен включати в себе підтримку всіх Web-технологій, котрі використовував програміст для написання сайту, а також повинен гарантувати мінімальну безпеку сайту та його постійне перебування в мережі.

Вартість замовлення хостінгу для Вашого сайту
Для того, щоб Вам не доводилося переплачувати за хостінг (за ті його функції та можливості, котрі Вам не потрібні), я замовлю його для Вас особисто та налаштую домен під куплений мною хостінг. від 50 гривень / місяць
від 300 гривень / рік

Наступним кроком є безпосереднє створення сайту, котре в свою чергу включає ще кілька кроків. Першим з цих кроків є розробка макету майбутнього сайту. Складається технічне завдання для дизайнера, в якому замовник вказує всі свої побажання щодо майбутнього сайту (гама кольорів, приклади вже існуючих сайтів, логотип тощо). Триває фаза розробки дизайну сайту до остаточного затвердження його замовником.

Наступним кроком створення сайту є програмування сайту, тобто програміст виконує верстку та програмування сайту, котрий повинен бути точною копією його зображення на макеті, розробленого попередньо дизайнером.

Вартість створення Вашого сайту
Розробка сторінки-заглушки на сайт з контактною інформацією замовника та інформацією про те, що сайт знаходиться на стадії розробки. 300 - 500 гривень
Створення макету майбутнього сайту. від 1000 гривень
Розробка логотипу для майбутнього сайту. від 750   гривень
Програмування затвердженого макету. від 1500 гривень

Після того, коли програмування сайту завершене - його потрібно наповнювати інформацією, оптимізовувати під пошукові системи, розкручувати та заставляти приносити дохід.

Вартість наповнення Вашого сайту
Нова сторінка, заповнена текстом 50 гривень
Розміщення картинки 5 гривень
Картинка в модальному вікні 25 гривень
Картинка в PopUp-вікні 15 гривень
Посилання 1 гривня
Таблиця 15 гривень / 50 комірок
Список 5 гривень
Посилання на скачування 2 гривні
Додаткова мова для сайту 150 гривень
Розробка карти проїзду для сторінки «Контакти» 100 гривень
Додаткова обробка картинок 30 гривень

Якщо у Вас все ще залишились нерозкритими якісь запитання - не соромтесь, пишіть мені на електронку, я радо дам відповіді та прокоментую всі моменти співпраці.

Також рекомендую дізнатись більше про поточні акційні пропозиції та ознайомитися з термінами виконання робіт, адже чим більше часу виділяє замовник для програміста - тим дешевше оцінюватиметься розробка сайту. А також, Ви завжди маєте можливість скористатися акційними пропозиціями, які Вам пропонує Андрюха Слободян для того, щоб вартість створення Вашого сайту стала ще меншою.