Мова:

Ua Ru

Головна Написати листа Карта сайту

Послуги Андрюхи Слободяна

Нове покоління - нові люди

Уже давно не секрет, що 21-ше століття - за інформаційними технологіями. Даний сектор світової індустрії невпинно розвивається з метою спрощення та полегшення нашого з Вами існування. Ми уже не уявляємо свого життя без комп´ютера та всіх тих благ, котрими почали насолоджуватися з його появою. Без них уже не обходиться ні медицина, ні банківська справа, ні будь-яка інша сфера людської діяльності. З кожним днем свого існування ми все частіше і частіше звертаємося за допомогою до наших персональних помічників.

Як відомо, розвиток комп´ютерів дає змогу розвиватися і програмному забезпеченню, наприклад, уже ніхто не користується друкарськими машинками, бо для цього є безліч програм (текстових редакторів), з допомогою яких набагато швидше та зручніше організовувати набір тексту, люди вже майже забули, що таке записник у вигляді блокнота та ручки, бо у них є записник на мобільному пристрої тощо.

Те ж саме стосується Інтернету. З кожним днем у славнозвісній мережі з´являються мільйони нових сайтів, котрі також в свою чергу перебирають від людей масу роботи на свої плечі. Наприклад, Вам уже не потрібно вкладати багато коштів у відкриття магазину, витрачати кошти на виплату зарплат всім його працівникам ... для того, щоб організувати успішний бізнес та пропонувати свої послуги Вам достатньо створити сайт і викласти на ньому все, що Ви можете запропонувати його відвідувачам (Вашим потенційним покупцям). Більше не потрібно утримувати штат консультантів, котрі надаватимуть вашим клієнтам відповіді на запитання, що з´являються в процесі роботи, Вам достатньо один раз описати всі важливі моменти співпраці з Вами на своєму сайті і Ваші клієнти зможуть 24 години на добу 365 днів на рік отримувати всю необхідну для себе інформацію. Де б Ви не знаходилися територіально, у Вас завжди є можливість контролювати свій бізнес в мережі.

Виходячи саме з таких міркувань все частіше й частіше виникає потреба у створенні сайту, який би приносив Вам дохід чи виконував інший, корисний для Вас функціонал. Ви завжди маєте можливість замовити сайт для всіх своїх потреб у Web-програміста Андрюхи Слободяна, котрий присвятив все своє життя цьому ремеслу. Андрій виконає на замовлення всі види робіт, пов´язаних з Вашим сайтом, починаючи від реєстрації домену та закінчуючи модернізацією уже існуючого сайту.